Srpen 2011

Kristen se za sebe stydí!

30. srpna 2011 v 13:35 Kristen Stewart

Hvězda ságy Twilight nám prozradila, jak vzpomíná na své herecké začátky, jak se rozloučila s rolí Belly Swan a jestli skutečně miluje upíry.

O loučení s Bellou...

"Věděla jsem, že ta chvíle přijde a často jsem si představovala, jaké to pro mě asi bude. Pořád jsem si říkala: ´Bože můj, vždyť už se blíží konec´, ale ve skutečnosti mi to nějak nedocházelo. Když přišla opravdová poslední klapka, bylo to zvláštní. Poslední, co jsme točili, byla svatba. Byla to nádherná scéna a tak úžasný pocit jsem nikdy předtím nezažila, takže i přestože to bylo mé úplné finále, užila jsem si to a musím přiznat, že jsem si oddechla. Cítím se od té doby tak nějak lehčí a svobodnější."

O lásce k posmrtnému životu...

"Upíry fakt miluju! Bylo mi 17, když jsem poprvé četla Twilight a okamžitě jsem se do toho příběhu zamilovala. Je to o lidech, kteří si myslí, že mohou dosáhnout nemožného a taky je tam hodně tajemna a nebezpečí, což je ideální kombinace pro všechny holky. Myslím, že každá holka sní o tom, že něco takového prožije doopravdy..."

O svých prvních filmech...

"Stydím se, když se vidím třeba v Panic Room. Bylo mi deset a to jaká jsem v té době byla, už je teď pro mě hodně vzdálené. Občas si táta ze mě dělá srandu a když běží v televizi film, ve kterém hraju, schválně na něj přepne a začne říkat, jak jsem úžasná a jak mi to tam sluší. Ví, že to nenávidím a že na něj okamžitě začnu ječet, ať to vypne. Škádlí mě takhle, protože ví, že se za sebe stydím. Nerada se koukám na své staré filmy."

Usmívající se


Taylor Swift nosí bombard'áky!

29. srpna 2011 v 19:12 | www.bravogirl.cz |  Taylor Swift

Taylor Swift ukázala kalhotky proti své vůli...

Na koncertě ukázala Taylor Swift fanouškům víc, než chtěla. Nezbedný vítr jí nečekaně odhrnul sukni o něco víc. Taylor se ale zachovala jako naprostá profesionálka.


Umělý vítr na pódiu měl mít původně úplně jiný efekt. Jenže zpěvačka stála příliš blízko, a tak při póze á la Marilyn Monroe letěla její sukně moc vysoko. Diváci v St Luis skandovali, ale Taylor z koncentrace nevypadla.

Jenže spodní prádlo, které měla country zpěvačka (21) na sobě, nebylo zrovna nejvíc sexy. Krémové kalhoty připomínaly víc babiččiny spodky, než mladé sexy prádélko. Tohle si člověk rozhodně nepředstavuje jako spodní prádlo hvězdy!

Ještě, že je Taylor profesionálka a svůj výstup v pohodě dokončila!


Hilary Duff čeká miminko!

25. srpna 2011 v 19:59 Hilary Duff

S radostnou zprávou se svěřila Hilary Duff v den ročního výroční svatby: "Budeme tři!"

Herečka a zpěvačka Hilary Duff (23) se vloni vdala, jejím manželem se stal hráč NHL Mike Comrie. Ti, v den ročního výročí, oznámili šťastnou novinu o očekávání miminka.

"Ahoj všichni!" napsala na svůj web Hilary. "Tenhle víkend s Mikem oslavujeme naše první výročí! A v tenhle významný den vám chceme připomenout pár fotek z naší svatby. Nemůžu uvěřit, že je to už rok, čas tak letí, když máte vedle sebe někoho tak skvělého! Zároveň se chceme podělit o úžasnou novinku: ČEKÁME MIMINKO! Jsme neskutečně šťastní a těšíme se na další kapitolu našeho života. Děkujeme všem, kteří nás mají rádi a jsou nám oporou!"

Ještě před tím, než se Hilary tuhle úžasnou novinku sama dozvěděla, říkala, jak moc se těší, až s Mikem založí rodinu. "Mluvíme o miminku a moc se na něj těšíme," prohlašovala.
Přeju jim to a co vy? Usmívající se

Zrušení!

25. srpna 2011 v 19:46
Psala jsem,že budu psát starší články....to ruším.Bylo by lepší,kdybyste se dozvídali novinky! No ne? DĚKUJI ZA POCHOPENÍ! Smějící se

Miley přistižena v objetí!

25. srpna 2011 v 19:38 Miley Cyrus

Doteky a polibky zahrnovala Miley Cyrus herce Liama Hemswortha! Že by nová láska...

V důvěrném objetí a po kolena v oceánu byla vyfocena hvězda Miley Cyrus s hercem Liamem Hemsworthem. Přesto, že polibky a vzájemnými doteky pár nešetřil, o novou lásku tu zřejmě nešlo. Miley je totiž pilná jako včelička, a tak zatímco její nový film Hannah Montana sotva přišel do kin, ona už pracuje na dalším a o romantické zamilované scény v něm prý nebude nouze. Film má pracovní název The last song a miláčka Miley v něm bude hrát právě Liam - australský herec známý především ze seriálu Sousedé. Snímek, který vzniká podle stejnojmenné knížky Nicholase Sparkse, se natáčí v Georgii v USA. Filmování začalo teprve nedávno a hvězdy si ho parádně užívají, takže kdo ví, jestli se při dlouhém natáčení do sebe doopravdy nezamilují...
Kdo je Liam?
 • Narodil se v Melbourne
 • Nyní žije na Phillip island
 • Proslavil se jako Josh Taylor v seriálu Sousedé
 • Jeho bratři Chris a Luke jsou také herci
 • Miley o něm říká, že je "žhavý kluk"
Liam + Mils = Líbající


ŠOK!!! Kristen je ostříhaná! :(

25. srpna 2011 v 19:33 Kristen Stewart

Obrovský šok připravila hvězda Twillight Kristen Stewart svým věrným fanoušků, ostříhala si své krásné dlouhé vlasy!

Ještě před pár dny měla Kristen dokonalou tmavou hřívu, o té se jí teď ale může jen zdát. Má tak krátké vlásky, že je dá sotva do culíku. O svojí chloubu ale nepřišla jen tak pro nic za nic, vlasy si ostříhala kvůli nové roli. V připravovaném filmu The Runaways má ztvárnit postavu kytaristky Joan Jett. Film je o první dívčí teenagerské kapele, která skutečně existovala v sedmdesátých letech, bude plný divokých hvězdných večírků a cool muziky.

JEJDA! Mně se ty její vlasy nelíbí a co tobě? Nechala bys ses kvůli filmu takto ostříhat? Mlčící

Kristen Stewart je zraněná!

25. srpna 2011 v 19:25 Kristen Stewart
Kristen se opravdu nebojí ničeho, jenže ne vždycky se jí všechno daří...
Co se jí nepovedlo tentokrát nevíme, jisté ale je, že si při tom pochroumala kotník a musí proto nosit ortézu! Zrovna teď se to ale filmové Isabelle určitě nehodí, nedávno totiž byla nominována na cenu Talented Young People of the Month (Mladý talent měsíce). Kdyby vyhrála, musela by pro cenu i s ortézou a ta se k večerní róbě určitě nehodí! Pokud má ovšem vůbec v plánu, vzít si na sebe něco hezkého. V šedém pánském tričku a starých džínách, totiž zrovna neukázala, že ví, co je in!

Víš o Kristen opravdu všechno?
 • Narodila se 9.4.1990
 • Pochází z Kalifornie, USA
 • Měří 168 cm
 • Poprvé si zahrála v roce 2001 ve filmu The Safety of Objects
 • Proslavila se až v roce 2004 ve filmu Speak
 • Největší obdiv sklidila za roli hipísačky Tracy ve filmu Útěk do divočiny
Tak jj,mně se ten outfit líbí a co vám? Smějící se

Selena flirtovala s Taylorem!

25. srpna 2011 v 19:18 Selena Gomez

Na skvělou večeři si zašla novodobá popelka Selena Gomez a nevzala s sebou nikoho jiného než hvězdu filmu Stmívání Taylora Lautnera.

Selena tvrdí, že s Taylorem nechodí, při cestě ze Sushi baru to ale vypadalo jinak. Taylor Selenu pošťuchoval a ona s ním flirtovala...
Selena si se svým kamarádem vyrazila oddechnout od každodenního natáčení. Brzy se totiž stane hvězdou filmu Ramona a Beezus, který je natočený podle knihy od Beverly Clearyho a vychází se starého seriálu Ramona. Film má přijít do kin v roce 2010, v Americe už je ale netrpělivě očekáván.
Selena ale netráví čas jen s Taylorem. Nedávno také vyrazila s kamarádkami na nákupy. Místo cool hadříků, si ale holky přinesly domů soustu dévédéček a strávily celou noc koukáním na filmy.

Víš o Seleně opravdu všechno?
 • Narodila se 22.7. 1992
 • Její celé jméno: Selena Maria Gomez
 • Pochází z Texasu,USA
 • Nyní žije v Californii,USA
 • Měří 165 cm
 • Star je od roku 2002, kdy hrála Giannu v seriálu Barnie & friends
 • Její nejlepší kamarádka je Demi Lovato
 • Její koníčkem je dělat roztleskávačku
Tak co? Je vám líto,že se s Taylor Swift Taylor Lautner rozešel? Mně ano! Sel jí přebrala kluka!Křičící

Miley Cyrus není z cukru!

25. srpna 2011 v 19:00 Miley Cyrus

O tom že star filmu Hannah Montana Miley Cyrus není žádná květinka,nemůže být pochyb.Miluje totiž adrealinová dobrodružství.

Na Bahamy,kde právě ted' tráví dovolenou se svojí lásenkou Justinem Gastonem,vzala i svojí mladší sestru Noah.Společně si pak všichni užívali divokou jízdu na obrovském banánu taženém motorovým člunem.

Když Miley vodní hrátky se sestrou omrzely,půjčila si vodní skútr.Zcela sama se vydala na oceán,kde si na něm zařádila na pořádné rychlosti.

Miley ale nepřijela na Bahamy jen relaxovat.Vrhla se i do práce a při koncertu v Atlantisu na ostrově Paradise předvedla skvělou show.

Jsi si jistá,že víš o Miley všechno?
 • Narodila se 23.11. 1992
 • Její rodně jméno: Destiny Hope Cyrus
 • Pochází z Tennessee,USA
 • Měří 160 cm
 • Má pět sourozenců
 • S herectvím začala v devíti letech
 • Proslavila se v rolí seriálu Hannah Montana
 • Trpí hypoglykémií (vážná choroba podobná cukrovce)
Tak co? Věděla jsi tohle všechno o Smiley? Já se přiznávám,že vše ne! Usmívající se

Informace

25. srpna 2011 v 18:42
Ahojky,chtěla bych vás informovat; články které budu psát jsou staré.Jsou pro ty,kterým unikly věci o Miley,Taylor atd....Přeji příjemné čtení.... Mrkající